Bateria zamienna do Samsung SM-R955 / GH43-05160A 260 mAh Li-Polymer 3.88 V (Cameron Sino)
Kategoria: Akumulatory do smartwatchy
KOD: CS-SMR950SH
KOD: CS-SMR950SH
Dostępność: Dostępny (ilość: 19) , wysyłka w ciągu 30 dni
Sprawdź dostawy
Opis produktu
Bateria stosowana w:
Samsung:
Galaxy Watch 6 Classic 43mm
SM-R950
SM-R955
Cechy produktu
- Pojemność: 260 mAh
- Waga: 30 g /1.06 oz
- Kolor: Black
- Wymiary: 21.30 x 21.10 x 4.70mm
- Typ: Li-Polymer
- Napięcie: 3.88 V