Replacement Battery for Samsung SM-R955 / GH43-05160A 260 mAh Li-Polymer 3.88 V (Cameron Sino)
Category: Akumulatory do smartwatchy
CODE: CS-SMR950SH
CODE: CS-SMR950SH
Availability: Available (quantity: 19) , shipping within 30 dni
Check deliveries
Product description
Battery used in: Samsung: Galaxy Watch 6 Classic 43mm SM-R950 SM-R955
Product features
- Capacity: 260 mAh
- Libra: 30 g /1.06 oz
- Colour: Black
- Dimensions: 21.30 x 21.10 x 4.70mm
- Type: Li-Polymer
- Tension: 3.88 V