Currency:

Career

Dobór kadry w naszej firmie jest niezwykle istotny, ponieważ w OK DŹWIGI to ludzie tworzą sukces firmy. To oni budują jej markę jako dobrego pracodawcy oraz godnego zaufania kontrahenta.

Kluczem naszego sukcesu są wykwalifikowani pracownicy. Ich specjalizacją jest sprzedaż, konsultacja i doradztwo techniczne, a ich umiejętności są stale rozwijane. Dzięki temu doskonale rozwiązują oni problemy naszych klientów i partnerów proponując najlepsze dostępne możliwości. Otwarte na alternatywne metody umysły młodych pracowników w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem obecnej kadry gwarantują najwyższą jakość obsługi klienta.

Naszym pracownikom oferujemy następujące benefity, świadczenia i udogodnienia:

Umowa o pracę

Umowa o pracę

Bezpieczne zatrudnienie i stabilna sytuacja zawodowa to podstawa motywacji i zaangażowania naszych pracowników. Dlatego naszej kadrze oferujemy umowę o pracę oraz szerokie możliwości rozwoju.

Ubezpieczenia grupowe

Ubezpieczenia grupowe

W naszej firmie dbamy również o bezpieczeństwo naszych pracowników zapewniając możliwość przystąpienia do dobrowolnego grupowego ubezpieczenia na życie.

Kursy językowe

Kursy językowe

Oferujemy pracownikom wsparcie w nauce języków obcych. O szczegóły aktualnych możliwości kursów językowych zapytaj pracownika kard lub swojego bezpośredniego przełożonego.

 

Premie świąteczne

Premie świąteczne

Święta to wyjątkowy czas dla każdego z nas i z tej okazji OK DŹWIGI wyjątkowo dba o swoich pracowników oferując premie świąteczne.

Szkolenia specjalistyczne

Szkolenia specjalistyczne

W drodze rozwoju zawodowego wspieramy naszych pracowników szeroką ofertą szkoleń specjalistycznych i indywidualnych możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania profesjonalnego doświadczenia.

Rozwój zawodowy

Rozwój zawodowy

Jasno wytyczona ścieżka zawodowa oraz określone wymagania pozwolą pracownikom nie tylko spełniać się zawodowo na obecnym stanowisku, ale również zaplanować przyszłe kroki rozwoju i umożliwią realizacje celów.

Integracje

Integracja

Budowanie zgranego zespołu to klucz do sukcesu. Dlatego z okazji wyjątkowych wydarzeń organizujemy dla naszych pracowników wigilie firmowe, grille oraz inne spotkania integracyjne.

Multi-sport

Multi-sport

W trosce o zrównoważony rozwój naszej kadry dbamy o możliwości rozwoju sportowych pasji. Dlatego proponujemy dofinansowanie do programu Multisport dla pracowników oraz osób towarzyszących.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Praca to most łączący rzeczywistość z marzeniami, a dobrze zaplanowana kariera pozwoli na ich szybką realizację.

Dołącz do nas

Loading ...
Zadzwoń: